Tüm ilanlar
SatılıkDaire462067
Şener Gyd'den Havuzlu, Deniz Manzaralı 2+1 Çatı Dubleks
Kocaeli · Darıca · Bayramoğlu91 görüntüleme11 Mayıs 2026
Fiyat
6.400.000 ₺
58.182 ₺ / m²
1 / 22Oda
2+1
Banyo
1
Net m²
90
Brüt m²
110
Bina yaşı
0
Yıl
2026
Açıklama
Şener GYD'den, Kocaeli Darıca Bayramoğlu'nda, Balyonoz Koyu'na komşu, havuzlu ve deniz manzaralı lüks 2+1 çatı dubleks daire.
Darıca'nın en gözde ve prestijli bölgelerinden Bayramoğlu – Balyonoz Koyu yolunda yer alan bu özel dubleks daire, 110 m² brüt ve 90 m² net kullanım alanına sahiptir. Aile yaşamına uygun fonksiyonel mimarisi, ferah iç hacmi ve deniz manzarası ile konforlu bir yaşam sunmaktadır.
Daire Özellikleri
Alt Kat:
- 30 m² geniş ve aydınlık salon
- 12 m² ayrı mutfak
- 1 adet modern banyo & WC
- Merdiven altında kullanışlı gömme dolaplar
Üst Kat:
- 15 m² ebeveyn yatak odası
- 10 m² çocuk odası
- 1 adet banyo & WC
- Keyifli vakit geçirebileceğiniz balkon ve teras
- Isınma sistemi kombi doğalgazdır. Daire, tüm teknik altyapısı tamamlanmış olup hemen oturuma hazırdır.
Site Özellikleri
- Kapalı ve açık otopark imkanı
- Açık yüzme havuzu ile keyifli vakitler
- Çocuk oyun alanları
- Peyzaj düzenlemesi yapılmış, huzurlu ve aile dostu site konsepti
Lokasyon Avantajları
- Bayramoğlu sahiline ve Balyonoz Koyu'na yürüme mesafesinde
- Sahil yürüyüş alanlarına kolay erişim
- Marketler, zincir mağazalar, kafe ve restoranlara yakınlık
- Eğitim ve sağlık kurumlarına kolay ulaşım
- Toplu taşıma güzergahlarına yakınlık
- TEM bağlantı yoluna hızlı erişim
- Gebze Teknik Üniversitesi'ne yürüme mesafesi (5 dk.)
- Büyük Anadolu Hastanesi ve Darıca Emniyet Müdürlüğü'ne yürüme mesafesi (yaklaşık 10 dakika).
- Balıkyolu (Balyonoz) Koyu, Marmaray istasyonu ve E-5 Karayolu'na yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde.