Yalova / Armutlu’da inşa edilen armutlu termal, 2 etap olarak toplam 320 daireden oluşmaktadır.

Her etap 160 adet daireden oluşmaktadır.

Birinci etap, 2020 Yazında oturuma hazır hale gelmiş ve yaşam başlamıştır.

İkinci etap, 2021 yılında üretime başlanıp, 2022 yazında oturuma hazır bir şekilde yaşama sunulacaktır.

Bir bölümü devre mülk olarak, bir bölümü ise normal daire konseptinde üretilmiştir.

İlanımızdaki daire resimlerinden bir kısmı Sitenin tamamlandığında ortaya çıkacak, gerçeği yansıtan 3D ( bilgisayar çizimi ) resimler, bir bölümü ise sitenin şuanki durumunu ( 1. Etap ) gösteren gerçek resimlerdir. 


Site içerisinde; kapalı ve açık olimpik yüzme havuzu, termal havuzlar, jakuzi, türk hamamı, göbek taşı, sauna, buhar odası, spor salonu, sıpa, çocuk oyun alanları, restorant, cafeterya, eğlence alanları, otopark Yürüyüş parkurları, peyzaj alanları, kamelyalar ve hayatınızı kolaylaştıracak bir çok sosyal alanı içinde barındırmaktadır.

Site içindeki ortak alanlarda ve daireler içinde kullanılan bütün ürünler, piyasanın en kaliteli ve garantili ürünlerinden seçilerek, işinin ehli mühendislik ve işçilikler ile uygulanmıştır.

Dairemiz ara kat 3+1 daire olup, bir adet yatak odası, bir adet çocuk odası ve bir adet Amerikan mutfaklı salondan oluşmaktadır. Dairemizde; deniz gören bir balkon bulunmaktadır ve odaları denizi görmektedir.

Bir çok insanın erişmek için tatile çıktığı termal su şifasına ve konforuna, Siz her gün evinizin banyosunda ulaşabilecek, bu konfor sağlığınıza çok ciddi katkılar sağlarken, zaten sıcak gelen termal su sayesinde ciddi anlamda doğal gaz faturasından da tasarruf sağlamış olacaksınız.

Doğa ile iç içe olması dolayısı ile kendinizi şehrin gürültüsünden ve hava kirliliğinden uzakta, oksijyen depolayacağınız, çimlerin, ağaçların, bitkilerin kokusunu evinizden alabileceğiniz huzur ve sağlık dolu bir hava tenefüs edeceksiniz.

Covid-19 ve benzeri bir çok salgın hastalık, hava kirliliği, şehir gürültüsü, stres dolu bir yaşam, iç içe evler yerine; sağlığınıza fayda sağlayacak, sizi sürekli tatilde hissettirecek, mutluluğunuza ve aile huzurunuza katkı sağlayacak, yoğun iş temposunun olumsuz etkilerini kendi evinizde atmanızı sağlayacak bir daire.

Dairemizde; 7/24 faaliyette olan kamera ve güvenlik sistemleri ile ailenizin ve sevdiklerinizin güven içinde olmasını da sağlayacaksınız.

Sitemizin bulunmuş olduğu armutlu ilçesinde; ilk, orta ve lise dengi bir çok okul, meslek yüksek okulu, devlet hastanesi ve özel hastaneler, kaymakamlık, belediye binası, emniyet müdürlüğü ve düşündükçe yazılabilecek bir çok resmi kurum ve kuruluş sitemize araç ile bir kaç dakika mesafede bulunmaktadır.

Avm, eğlence merkezleri, turistik plajlar ve şehir merkezi de aracınız ile sadece bir kaç dakika uzaklıkta olduğu gibi, sahil ve Denizde yüzmek istediğinizde yüzme alanlarınız yürüme mesafesindedir.


Sitemizin bulunduğu Armutlu ilçesi;

Bağlı bulunduğu yalova merkeze 50 km ( şahsi aracınız ile 20 dk, dolmuş ile 45 dk ) uzaklıktadır. 

Kadıköy, yeni kapı ve pendikten her gün yalovaya onlarca deniz otobüsü ve arabalı feribotlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

İstanbul kadıköyde çalışan bir vatandaşın sitemizde oturması durumunda kendi aracı ile evine gitmesi sadece 2 saat sürmektedir.

Osman gazi köprüsünden sitemize ulaşım 40 dakikadır.Doğa, deniz ve termal su ile ünlenmiş olan bölge çok ciddi bir yatırım merkezi haline dönmüştür.

Sürekli değer kazanan, yatırımcı için cazibe merkezi haline gelen bölgedeki en güzel yerleşim alanı ARMUTLU TERMAL’ dir.

Sitemizin yakınlarında bulunan emlak konut ve ihlas termal evlerinin 1+1 dairelerinin fiyatları bile 700.000 tl bandındadır.

Dairemiz emsallerinin çok altında olduğu gibi, Bir iki yıl içinde değerini 2 ye 3 e katlayacak müthiş bir yatırım fırsatıdır.

Sitemiz; Bölgedeki şehir merkezine ve sahile en yakın, konumu en güzel, deniz manzarası en iyi, yaşam kalitesi en yüksek sitedir.

Satılıkta olan dairelerimiz; sitenin müteahhitine ait değil, müteahhitten topraktan yatırım yapmak için daire almış olan bir  müşterimize aittir.

Daire seçeneklerimiz ve cazip fiyat avantajları için firma yetkilimiz şener bey ile iletişim kurabilirsiniz.